HR Biznes Partner

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania i wyzwania na stanowisku:
  • utrzymywanie stałego kontaktu z wyznaczonym obszarem biznesu w zakresie wszelkich zagadnień HR- owych oraz za opieka nad tym obszarem,
  • dbałość o przepływ informacji między HR a biznesem, identyfikacja potrzeb biznesowych i dostarczanie rozwiązań,
  • udział w planowaniu i realizacja założeń komunikacji wewnętrznej dot. procesów i projektów HR-owych,
  • wspieranie kadry managerskiej w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi,
  • wspieranie obszaru biznesowego w przeprowadzaniu działań HR-owych, a w szczególności:
  • prowadzenie oraz zarządzanie procesami rekrutacyjnymi oraz udział w procesie wdrożenia nowego pracownika,
  • badanie potrzeb rozwojowych, tworzenie planów rozwojowych oraz koordynację ich realizacji,
  • pomoc w przeprowadzaniu wszelkich zmian personalnych dotyczących pracowników (np.: zatrudnienie, zmiany stanowisk, promocje, zwolnienia),
  • uczestnictwo w projektach biznesowych wymagających wsparcia ze strony HR.
Od kandydatów oczekujemy:
  • min. 3- letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia wyższego (preferowane: ekonomia, psychologia, socjologia),
  • praktycznej znajomości przepisów prawa pracy,
  • znajomości technik rekrutacji, umiejętności prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych, selekcji oraz oceny pracowników,
  • nastawienia na cel, proaktywności, samodyscypliny, samodzielności w działaniu, dobrej organizacji czasu pracy,
  • dbałości o terminowość i wysoką jakość realizowanych zadań,
  • bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych, komunikatywności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobrej znajomości MS Office (Excel, Word, PowerPoint),
  • prawa jazdy kat. B,
  • gotowości do podróży służbowych.
Oferujemy:
  •  umowa na czas określony, ok 2 lata (czas trwania projektu)
  • ciekawe zadania i możliwość rozwoju swoich kompetencji,
  • pracę w środowisku pozwalającym na zachowanie work-life balance
  • opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny,
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty pracowniczej na np. długoterminowy wynajem samochodu
  • aktywności sportowe i prozdrowotne np.: Dzień bez Windy, Owocowe Czwartki, dofinansowanie do treningów sportowych ,udział w zawodach
  • pracę w centrum Wrocławia (parking rowerowy)