Eurofactor- Analityk Systemowy

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania i wyzwania na stanowisku:
  • utrzymanie i rozwój informatycznego systemu faktoringowego oraz systemów z nim zintegrowanych w celu zapewnienia ciągłości procesów operacyjnych Spółki,
  • monitoring bezpieczeństwa operacji poprzez analizę efektywności procesów operacyjnych,
  • automatyzacja procesu raportowego Spółki,
  • testowanie nowych funkcjonalności i konfiguracji w informatycznym systemie faktoringowym oraz innych systemach informatycznych użytkowanych w organizacji,
  • bieżąca współpraca z dostawcą oprogramowania.
Wymagania:
  • minimum 2 – letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach analitycznych związanych z rozwojem systemów informatycznych,
  • zaawansowana znajomość relacyjnych baz danych,
  • znajomość zagadnień integracji systemów informatycznych,
  • podstawy programowania VBA,
  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym i/lub finansowym,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korespondencję, czytanie i rozumienie dokumentacji,
  • motywacji do poszerzania wiedzy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • inicjatywa i dynamika działania,
  • samodzielność i odpowiedzialność.