EFL Service – Stażysta w Dziale Auto EFL ds. e-marketingu

Miejsce pracy: Wrocław

Jesteś dla nas idealnym kandydatem, jeśli:
  • interesujesz się e-marketingiem, analizą danych, social mediami, copywritingiem
  • interesujesz się tworzeniem kampanii e-marketingowych i publikacją treści w Internecie
  • jesteś kreatywny i nie boisz się nowych, innowacyjnych rozwiązań
  • rozumiesz potrzeby i specyfikę użytkowników portali internetowych
  • chcesz nieustannie się rozwijać i zdobywać nową wiedzę
  • lubisz pracować z ludźmi, chętnie się uczysz i dzielisz wiedzą jesteś ambitny i stawiasz sobie wysoko poprzeczkę
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Mamy zadania dla Ciebie:
  • zapoznanie się ze specyfiką pracy w dziale tworzącym internetową platformą transakcyjną
  • poznanie i wykorzystanie w praktyce narzędzi e-marketingowych, analitycznych, statystycznych
  • zarządzanie i tworzenie kampanii reklamowych na serwisie internetowym
  • możliwość sprawdzenia się w samodzielnych zadaniach w zakresie social mediów
  • wykorzystanie narzędzi e- marketingowych do pozyskiwania Klientów, zwiększenia ruchu i użytkowników na serwisie
  • analizowanie danych statystycznych
  • prowadzenie działań SEM i SEO na serwisie w celu zwiększenia widoczności serwisu w wyszukiwarkach
Oferujemy:
  • III miesięczny płatny staż (04.03.2019 – 31.05.2019)- elastyczne godziny stażu
  • szansę na określenie swoich preferencji co do dalszego rozwoju
  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony opiekuna stażu i doświadczonych specjalistów
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie
  • realną możliwość nawiązania stałej współpracy dla najlepszych uczestników