EFL Finance – Stażysta w Dziale Finansowania Dostawców

Miejsce pracy: Wrocław

Jesteś dla nas idealnym kandydatem, jeśli:
  • interesujesz się zagadnieniami związanymi z finansami, rachunkowością i/lub ryzykiem finansowym
  • przyjmujesz odpowiedzialność za swoje decyzje i działania
  • chcesz nieustannie się rozwijać i zdobywać nową wiedzę
  • potrafisz współpracować oraz chętnie dzielisz się wiedzą i doświadczeniem
  • jesteś ambitny i stawiasz sobie wysoko poprzeczkę
  • posługujesz się programem Excel na poziomie średniozaawansowanym
Mamy zadania dla Ciebie:
  • zapoznanie się ze specyfiką pracy w Departamencie Rynków Strategicznych
  • udział w pełnym cyklu finansowania klientów/dostawców (od oferty, poprzez decyzję kredytową, administrację i obsługę oraz zakończenie)
  • udział w przygotowywaniu wniosków  o finansowanie oraz porozumień dla dostawców według wewnętrznych zasad i procedur
  • bieżąca kontrola realizacji umów oraz przygotowywanie monitoringów finansowych klientów/dostawców
  • wsparcie specjalistów Działu w zarządzaniu „Programem Finansowania Dealerów” (wystawianie, rejestracja i weryfikacja dokumentów, kontrola stanu zabezpieczeń umów)
  • udział w raportowaniu zarządczym i przygotowywaniu innych cyklicznych raportów
Oferujemy:
  • III miesięczny płatny staż (01.07.2019 – 30.09.2019) – elastyczne godziny stażu
  • dużą samodzielność w działaniu
  • szansę na określenie swoich preferencji co do dalszego rozwoju
  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie ze strony opiekuna stażu i doświadczonych specjalistów
  • kompletnie wyposażone stanowisko pracy
  • pakiet dobrych rad i praktycznych wskazówek zawodowych
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia praktycznego doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie
  • realną możliwość nawiązania stałej współpracy dla najlepszych uczestników