EFL Finance – Specjalista ds. Raportowania i Analiz

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania i wyzwania na stanowisku:
  • przygotowywanie raportów na potrzeby organizacji przy zastosowaniu SQL Server Management Studio oraz MS Excel
  • kontrolowanie spójności danych i dostosowywanie do zmian organizacyjnych
  • opracowywanie szablonów raportów przy użyciu MS SQL Server Report Builder
  • przygotowywanie prezentacji opierających się na tworzonych raportach
  • tworzenie dokumentacji do realizowanych zadań
  • analiza i weryfikacja przetwarzanych danych pochodzących z różnych źródeł
  • administracja zawartością zasobów przechowujących informacje na potrzeby Sieci Sprzedaży
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego kierunkowego: Informatyka, Ekonomia lub Matematyka
  • bardzo dobrej znajomości Excel i Word MS Office
  • praktycznej znajomości SQL
  • umiejętność programowania w VBA będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • średnio-zaawansowanej znajomości aplikacji bazodanowych
  • zdolności analitycznych
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • profesjonalny system szkoleń
  • opiekę medyczną
  • pakiet sportowo-rekreacyjny