EFL Finance – Relationship Manager – Rynek Pojazdów

Miejsce pracy: Kraków

Zadania i wyzwania na stanowisku:
  • pozyskiwanie do współpracy, budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi na danym rynku dealerami pojazdów
  • realizowanie wyników sprzedażowych i rentownościowych we współpracy z dealerami
  • animacja pracowników salonów dealerskich, w tym prowadzenie szkoleń narzędziowych i produktowych
  • współpraca z Oddziałami EFL, animacja sieci sprzedaży EFL w kierunku współpracy z dostawcami
  • bieżące wsparcie procesu sprzedaży m. in. poprzez podejmowanie decyzji biznesowych, opiniowanie i rekomendowanie rozwiązań biznesowych dla indywidualnych przypadków, efektywność kosztową w zakresie prowizji dla dostawców, kontraktacji, budżetu marketingowego, budżetu animacyjnego
  • wdrażanie procesu i narzędzi wspierających współpracę z salonami dealerskimi
Od kandydatów wymagamy:
  • wiedzy i doświadczenia w zakresie sprzedaży usług finansowych we współpracy z dostawcami, producentami (preferowany leasing/kredyt, pożyczka)
  • prowadzenia negocjacji oraz budowania długofalowych relacji z partnerami biznesowymi
  • wykształcenia wyższego
  • dynamiki działania i orientacji na realizację celów biznesowych
  • wysokiej orientacji na klienta
  • prawa jazdy kat. B
Oferujemy:
  • umowę o pracę oraz narzędzia do realizowania celów sprzedażowych: samochód, laptop, telefon komórkowy
  • możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie na rynku
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy, opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny