EFL – Analityk Kredytowy MBT

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania i wyzwania na stanowisku:
  • analiza ryzyka kredytowego transakcji leasingowych, w tym ocena zdolności kredytowej
  • analiza dokumentów do wniosku leasingowego
  • analiza ryzyka transakcji factoringowych oraz analiza dokumentów do wniosku factoringowego
  • przygotowanie aplikacji kredytowej wraz z rekomendacją oraz ich prezentacja w języku angielskim na Komitecie Kredytowym
Od kandydatów oczekujemy:
  • min. 2-letniego doświadczenia w obszarze analizy kredytowej w branży leasingowej lub finansowej
  • doświadczenia w dokonywaniu oceny finansowej i ekonomicznej podmiotów gospodarczych – warunek konieczny
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki ekonomiczne: finanse, bankowość)
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • samodzielności, dobrej organizacji pracy, dokładności
  • znajomość języka angielskiego na poziomie Business English mile widziana
Oferujemy:
  • umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy
  • ciekawe zadania i możliwość rozwoju swoich kompetencji
  • pracę w środowisku pozwalającym na zachowanie work-life balance
  • wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji
  • opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny
  • pracę w centrum Wrocławia (parking rowerowy)

Złóż aplikację online
Znajdz nas na:
GoldenLine
Pracuj.pl

Obsługa Klienta
Przejdz do serwisu
Leasing dla Twojego biznesu
Dowiedz się więcej
To się uda!