Carefleet – Starszy Analityk Kredytowy

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania i obowiązki:
  • analiza aplikacji kredytowych i wydawanie rekomendacji głównie dla podmiotów z sektora średnich i dużych przedsiębiorstw
  • kompletowanie dokumentacji niezbędnej do stworzenia aplikacji kredytowych
  • koordynowanie procesu przyznawania limitów kredytowych
  • podejmowanie decyzji kredytowych w ramach przyznanych kompetencji
  • prezentacja aplikacji kredytowych na Komitecie Kredytowym
  • przeprowadzanie analiz zbiorczych aplikacji kredytowych pod kątem ilości, jakości, wysokości przyznanych limitów kredytowych
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych w zakresie ryzyka kredytowego na potrzeby innych jednostek organizacyjnych Spółki
Profil kandydata:
  • 3 letnie doświadczenie w obszarze analizy kredytowej
  • umiejętność dokonywania oceny finansowej i ekonomicznej podmiotów gospodarczych
  • znajomość zasad oceny ryzyka kredytowego
  • znajomość bieżącej sytuacji gospodarczej kraju oraz wskaźników makroekonomicznych
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne: finanse, bankowość controlling)
  • umiejętność analitycznego oraz syntetycznego myślenia
  • samodzielność, dobra organizacja pracy
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
  • umowę o pracę i motywujące premie
  • ciekawe zadania i możliwość rozwoju swoich kompetencji
  • pracę w środowisku pozwalającym na zachowanie work-life balance
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • pracę w centrum Wrocławia (parking rowerowy)