Carefleet – Specjalista ds. Obsługi Sprzedaży (zastępstwo)

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania i wyzwania na stanowisku:
  • obsługa umów wynajmu długoterminowego w zakresie:
      • zamawiania pojazdów u dostawcy
      • informowania Klienta o przebiegu procesu
      • wprowadzania danych do systemu Carefleet
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie rejestracji pojazdów
  • współpraca z innymi działami Spółki w celu realizacji warunków umów sprzedaży
  • nadzór nad kompletnością dokumentacji oraz rozliczanie faktur zakupowych
  • zamawianie oraz bieżąca obsługa kart paliwowych
Od kandydata oczekujemy:
  • minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze wsparcia sprzedaży
  • wykształcenia wyższego
  • umiejętności budowania relacji z klientem
  • komunikatywności
  • bardzo dobrej organizacji pracy, skrupulatności
  • dobrej znajomości programu MS Office (Excel, Word)
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawa jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę na zastępstwo
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • profesjonalny system szkoleń
  • opiekę medyczną
  • pakiet sportowo-rekreacyjny