Carefleet – Remarketing Manager

Miejsce pracy: Wrocław, Warszawa, Magnice

Zadania i wyzwania na stanowisku:
  • sprzedaż i ofertowanie pojazdów poprzez kanał firm zewnętrznych oraz współpraca ze stacjonarnymi centrami sprzedaży
  • bieżąca obserwacja i badanie trendów rynkowych w zakresie rynku pojazdów używanych
  • sprzedaż B2B oraz negocjowanie sprzedaży większych partii pojazdów
  • poszukiwanie nowych rynków zbytu (polskich, zagranicznych)
  • monitorowanie kończących się kontraktów
  • tworzenie i wdrażanie nowych produktów
  • budowanie sieci sprzedaży zewnętrznej
Od kandydatów wymagamy:
  • 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży automotive
  • wykazania się sukcesami w sprzedaży pojazdów i remarketingu
  • wiedzy technicznej dotyczącej samochodów
  • znajomości języka angielskiego
  • wykształcenia wyższego
  • prawa jazdy kat. B
  • umiejętności budowania relacji z klientem