Nagrody i wyróżnienia

Finansowa Marka Roku 2018

EFL został „Finansową Marką Roku 2018” w kategorii „Leasing”. Kapituła konkursu przyznała tytuł za zbudowanie silnej pozycji marki na polskim rynku leasingu dzięki stabilnemu rozwojowi firmy oraz oferty leasingu dopasowanej do zmieniających się potrzeb przedsiębiorców.

Najlepszy pracodawca

EFL został wyróżniony za zbudowanie stabilnej marki pracodawcy w oparciu o liczne działania zwiększające komfort pracy oraz umożliwiające rozwój pracowników. Prestiżowym tytułem, który przyznaje agencja informacyjna Newseria, zostało wyróżnionych 10 firm.

Firma Wysokiej Reputacji

Klienci po raz piąty przyznali EFL tytuł Firmy Wysokiej Reputacji. W ogólnopolskim badaniu Premium Brand zostały wyróżnione marki, które według respondentów są najbardziej wiarygodne i cieszą się najwyższą reputacją. EFL jest jedyną firmą leasingową w Polsce, która otrzymała takie wyróżnienie.

Turbina Polskiej Gospodarki

Wyróżnienie w rankingu „Turbiny Polskiej Gospodarki” za Leasing Swobodny Auto+ Przedsiębiorcy doceniają usługę EFL przede wszystkim za elastyczność, czyli możliwość dopasowania wszystkich parametrów na etapie zwierania umowy i ich zmiany w czasie trwania kontraktu.

Prosperita 2016

Za 25 lat obecności na rynku

Której owocem jest dzisiejszy kształt spółki i rynku leasingu w Polsce.

Za wspieranie klientów

W podejmowaniu decyzji inwestycyjnych i partnerstwo z przedsiębiorcami, zwłaszcza z tymi z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, a przez nie wpływ na kondycję polskiej gospodarki.

Lider przedsiębiorczości 2016 dla EFL

Lider Przedsiębiorczości 2016

EFL otrzymał tytuł „Lider Przedsiębiorczości Roku 2016” w kategorii „Jednostki samorządu terytorialnego i instytucje wspierające przedsiębiorczość”, za podejmowanie licznych działań na rzecz promocji i rozwoju sektora MŚP w Polsce.

Wyróżnienie zostało przyznane przez Fundację Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Firma Przyjazna Klientowi 2016 dla EFL

Firma Przyjazna Klientowi 2016

EFL  został laureatem prestiżowego konkursu „Firma Przyjazna Klientowi”. Główny indeks dla spółki wyniósł aż 92% i we wszystkich jego obszarach klienci ocenili EFL wyżej niż w ubiegłym roku. Leasingodawca otrzymał wyróżnienie już po raz szósty.

Marka Godna Zaufania 2016 dla EFL

Marka Godna Zaufania 2016

EFL został Marką Godną Zaufania 2016 w pierwszej edycji badania przeprowadzonego przez instytut Millward Brown na zlecenie magazynu My Company Polska. Jakość usług leasingodawcy została oceniona najwyżej w branży, dodatkowo przedsiębiorcy wyrazili najwyższą skłonność do polecania EFL innym firmom.

Business Premium 2016 dla EFL

Business Premium 2016

EFL został nagrodzony przez Bloomberg Businessweek Polska tytułem Business Premium 2016. Wyróżnienie przyznano za 25 lat działalności, w ramach której leasingodawca wspierał polskich przedsiębiorców i miał istotny wpływ na rozwój gospodarczy Polski.

Finansowa Marka Roku 2016 dla EFL

Finansowa Marka Roku 2016

Za 25 lat aktywnego budowania wysokiej pozycji Polski w europejskiej gospodarce, wspieranie rodzimych przedsiębiorców i nieustające działania zmierzające do podnoszenia poziomu usług i wielkości przychodów firmy.

Firma Przyjazna Klientowi 2016

6. godło Firmy Przyjaznej Klientowi przyznane EFL

Klienci ocenili jakość usług i obsługi EFL jeszcze wyżej niż w ubiegłym roku.

Premium Brand 2016 dla EFL

Premium Brand 2016

EFL został po raz czwarty nagrodzony tytułem Firmy Wysokiej Reputacji w XI edycji projektu Premium Brand 2016. EFL jest jedyną firmą leasingową w Polsce, która otrzymała takie wyróżnienie.

Business Premium

Nagroda Bloomberg Business Week Polska

Portfel WPROST

nagroda tygodnika WPROST

Najwyższa Jakość IQ 2015

godło „QI Services” przyznanie przez Forum Biznesu

Firma Przyjazna Klientowi 2015 dla EFL

Firma Przyjazna Klientowi 2015

przyznana przez Fundację Obserwatorium Zarządzania

Finansowa Marka Roku 2015 dla EFL

Finansowa Marka Roku 2015

nagroda Gazety Finansowej

Najlepszy Partner w Biznesie

nagroda Home&Market

Nobilatum. Nagroda magazynu Polish Market. dla EFL

Nobilatum

nagroda Polish Market

Firma Przyjazna Klientowi 2015 dla EFL

Firma Przyjazna Klientowi

przyznana przez Fundację Obserwatorium Zarządzania

Prosperita 2015

Nagroda Home&Market

Dragon’s Claw dla EFL

Nagroda Polish Market dla EFL

Finansowa Marka Roku 2014

nagroda Gazety Finansowej

Newsletter

Nie lubisz spamu? To świetnie! Newsletter EFL, Wiedza i Biznes dostarczy Ci samych wartościowych informacji z zakresu ekonomii, zmian w prawie, prowadzenia firmy. Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco!

X