4 czerwca 2018

EFL z Turbiną Polskiej Gospodarki

W najnowszym rankingu „Turbiny Polskiej Gospodarki” został wyróżniony Leasing Swobodny Auto+ proponowany przez EFL. Turbiny przyznawane są najlepszym produktom skierowanym do małych i średnich firm. Przedsiębiorcy doceniają usługę EFL przede wszystkim za elastyczność, czyli możliwość dopasowania wszystkich parametrów na etapie zwierania umowy i ich zmiany w czasie trwania kontraktu.

– Przedsiębiorcy z sektora MŚP od swoich partnerów oczekują nie tylko kompleksowej oferty, ale przede wszystkim elastyczności. Ma to związek z cyklem koniunkturalnym, któremu podlega duża część firm. Widać to bardzo dobrze w branży budowlanej, która wiosną i latem przeżywa okres dynamicznego wzrostu, a zimą na chwilę przystaje. W związku z tym, możliwość samodzielnego zarządzania zobowiązaniami w ciągu roku, dla przedsiębiorców jest na wagę złota. A taką daje Leasing Swobodny Auto+. Propozycja okazała się trafiona, bo spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem firm – mówi Radosław Kuczyński, prezes EFL.

Leasing Swobodny Auto+

To unikalny na polskim rynku produkt, który daje możliwość zakup nowego samochodu osobowego i dostawczego do 3,5 tony z wysoką wartością wykupu oraz zmianą wysokości raty w trakcie trwania umowy.

Dzięki tej usłudze przedsiębiorca może samodzielnie zarządzać wysokością czynszów leasingowych w celu dopasowania ich do bieżącej płynności finansowej firmy. Co więcej, nie potrzebuje w tym celu pisać wniosku, ani dzwonić do leasingodawcy. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu i parę chwil spędzonych na portalu KlientEFL.

Po zakończeniu kontraktu, leasingobiorca może zdecydować się na wykupienie leasingowanego pojazdu lub zwrócenie przedmiotu leasingu do EFL w uzgodnionym miejscu i wzięcie w leasing kolejnego samochodu.

Turbiny Polskiej Gospodarki

to cykliczny raport Gazety Finansowej, w którym prezentowane są najlepsze produkty dla małych i średnich firm, a także publikowane wyniki finansowe MŚP obecnych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Redakcja wyróżnia te usługi, które ułatwiają życie przedsiębiorcom oraz pozwalają działać szybciej i lepiej.

Turbiny Polskiej Gospodarki to kolejne wyróżnienie, które EFL otrzymał w ciągu ostatnich miesięcy. Leasingodawca może pochwalić się takimi tytułami jak Finansowa Marka Roku 2018, Marka Wysokiej Reputacji, Firma Przyjazna Klientowi czy Inspirator Biznesu: Najlepszy Pracodawca.

Więcej w Biurze Prasowym

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

801 404 444

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Napisz

Masz pytania?

Otwórz chat

Szukasz konkretnego produktu

Zapytaj o ofertę

Znajdz oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta
X