29 stycznia 2018

EFL zaprasza na spotkanie Biznesowe DNA milenialsów

8 lutego br. w Google Campus w Warszawie odbędzie się spotkanie „Biznesowe DNA milenialsów, czyli młode pokolenie na swoim”. Eksperci pokażą, kim jest przedsiębiorca-milenials, co go motywuje do działania oraz jak zbudować atrakcyjną markę pracodawcy dla milenialsów. Gościem specjalnym będzie mówca biznesowy Sebastian Kotow. Na bezpłatne spotkanie zaprasza EFL, który wśród swoich klientów ma aż 27% firm zarządzanych przez „igreków”.

Aż jedna na cztery firmy, które są naszymi klientami, jest zarządzana przez osoby urodzone w latach 1980-2000. To naprawdę sporo. Milenialsi są coraz liczniejszą grupą wśród polskich przedsiębiorców prowadzących działalność i w coraz większym stopniu kształtują obraz przedsiębiorczości w naszym kraju i wspierających ją zasad. Dlatego warto bliżej poznać przedstawicieli tego młodego pokolenia i dowiedzieć się, co ich motywuje, jakie mają potrzeby i czego oczekują od swoich partnerów biznesowych. Taki jest cel organizowanego przez nas spotkania, podczas którego będziemy chcieli zbliżyć się do „igreków”, zagłębiając się w ich codzienność, zasady, dążenia i marzenia. Bowiem za chwilę owo generacyjne „dzisiaj” stanie się jutrem przedsiębiorczości –mówi  Radosław Woźniak, wiceprezes EFL S.A.

Spotkanie Biznesowe DNA milenialsów – program sptkania

  • W pierwszej zostaną zaprezentowane wyniki raportu EFL „Milenialsi w MŚP. Pod lupą”. Radosław Woźniak, wiceprezes EFL, przedstawi milenialsa–przedsiębiorcę, powie, co go motywuje i napędza.
  • Następnie, Liwia Kwiecień, członek zarządu ds. HR w EFL, opowie, jak zbudować atrakcyjną markę pracodawcy dla milenialsów.
  • W trzeciej części, gość specjalny – wykładowca i mówca motywacyjny Sebastian Kotow – w swoim wystąpieniu „Jak niemożliwe staje się osiągalne” poruszy m.in. kwestie samodyscypliny, wytrwałości i psychologii osiągnięć.
  • Kulminacyjną częścią spotkania będzie debata.

„Pokolenie baby boomers, pokolenie X, milenialsi – czego możemy się od siebie nauczyć?”.

Eksperci wymienią się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami na temat tego, co skłania „igreków” do postawienia na swój biznes, dlaczego tak ważne dla przedstawicieli młodego pokolenia jest hasło „work-life balance” oraz jakie są największe różnice między firmami zarządzanymi przez „igreków” i przedstawicielami starszych pokoleń. Debatę poprowadzi Jakub Gontarek, Specjalista ds. Rynku Pracy Departament Pracy, Dialogu i Spraw Społecznych Konfederacji Lewiatan.

Spotkanie odbędzie się 8 lutego br. od godziny 18:00 do 20:00 w Google Campus (ul. Ząbkowska 33c, Warszawa).

W wydarzeniu może wziąć udział każda osoba zainteresowana przedsiębiorczością młodego pokolenia Polaków. Wystarczy zarejestrować się na stronie https://efl.pl/pl/milenialsi-msp-google-event/. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorem spotkania jest EFL, jedna z największych i pierwszych firm leasingowych w Polsce.

 

Więcej w Biurze Prasowym

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

801 404 444

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Napisz

Masz pytania?

Otwórz chat

Szukasz konkretnego produktu

Zapytaj o ofertę

Znajdz oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta
X