19 sierpnia 2019

Rola cyfrowego zaufania w zarządzaniu przedsiębiorstwem

Żyjemy w czasach ogromnego szumu informacyjnego. Codziennie przetwarzamy niezliczone ilości informacji – w dodatku naszymi umysłami! Z gwałtownym przyrostem danych radzą sobie nowe technologie.

Informacje to najcenniejsza waluta świata, w którym funkcjonujemy. Jesteśmy coraz bardziej świadomi ich wagi. Bez danych biznes, rozwój i sukces nie mają szans, dlatego obrót informacją powinien odbywać się pod ścisłym nadzorem. Zapewnienie nowoczesnych rozwiązań, najlepszego oprogramowania, dbałość o bezpieczeństwo przy przechowywaniu danych powinny być priorytetem dla każdego przedsiębiorstwa.

Ilość danych, która jest codziennie przetłaczana przez IT, jest ogromna. Ich bezpieczeństwo jest kluczowe, jednak przez tak gwałtowny ich rozrost, odpowiedni nadzór nad nimi jest bardzo utrudniony. To z kolei naraża cyfrowe organizacje na zmniejszenie zaufania klientów wobec nich. Prezesi firm coraz większą wagę przykładają do tego, że bez zaufania nie ma postępu.

Zaufanie jest podstawą również w biznesie, dlatego niemożliwym jest rozwój bez niego. Cyfrowe zaufanie jest nierozłącznie związane z odpowiedzialnym podejściem do nowoczesnych technologii. Istnieje szereg rozwiązań, które mogą zapewnić przedsiębiorstwu spokój, sprawne przetwarzanie danych i cyfrowe bezpieczeństwo, chociażby migracja danych do chmury (chmura hybrydowa, która ogranicza ryzyko wypłynięcia kluczowych dla firmy informacji poza nią) czy sztuczna inteligencja, która powinna jednak cały czas pozostawać pod nadzorem człowieka.

Funkcjonujemy on-line, pracujemy on-line, dlatego bardzo ważne jest to, by cyfrowe zaufanie było na wysokim poziomie, a dane, które wytwarzamy – bezpieczne. Odpowiedzialność zapewnienia najwyższej klasy rozwiązań, które uwiarygodnią działanie biznesu, spoczywa na cyfrowych organizacjach.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń
801 404 444

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Napisz

Masz pytania?

Otwórz chat

Szukasz konkretnego produktu

Zapytaj o ofertę
Znajdz oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta
X