22 maja 2018

Co można wziąć w leasing. Zobacz 5 najciekawszych propozycji!

Większość przedsiębiorców leasing kojarzy z samochodami, jednak możliwości jest znacznie więcej. Specjalnie dla was przygotowaliśmy, krótki przegląd nietypowych rzeczy, które można wziąć w leasing.

Wygodna sofa

Potrzebujesz wygodnych mebli biurowych? Żaden problem! Krzesła, stoły, a nawet elegancką kanapę możesz nabyć w formie leasingu. Takie rozwiązanie z pewnością docenią właściciele kawiarni, restauracji czy szkół, a także każdy kto lubi nadążać za modą i gustami klientów. W końcu dobrze urządzone, nowoczesne biuro to doskonała wizytówka firmy.

Samolot

Z leasingu jako formy finansowania korzystają nie tylko przedsiębiorcy. Dzięki korzyściom podatkowym oraz łatwiejszemu zarządzaniu przepływem gotówki, z leasingu korzystają również samorządy, szpitale czy przedsiębiorstwa państwowe. W ramach leasingu mogą kupić nie tylko samolot, ale również ambulans, wóz strażacki a nawet statek.

Iphone X

Rzadko bywasz w biurze i nie wyobrażasz sobie bycia offline? Koniecznie zapoznaj się z możliwościami leasingu sprzętu elektronicznego. Smartfony, tablety czy notebooki jak najbardziej mogą być przedmiotem leasingu, to w końcu Twoje narzędzie pracy. Zyskasz na tym nowoczesny, wydajny sprzęt bez konieczności jednorazowego ponoszenia kosztu, który może wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych. Zamiast tego możesz wybrać wygodną, stałą ratę w ramach umowy leasingowej.

Sprzęt sportowy

Prowadzisz siłownię albo klub fitness? Twoi klienci z pewnością docenią jeśli wyposażysz ją w nowoczesny sprzęt wysokiej klasy. Takie wyposażenie to bardzo poważny koszt, jednak tu z pomocą przychodzi leasing. Dzięki temu rozwiązaniu w łatwy sposób wymienisz zużyty sprzęt bez narażania się na poważny, jednorazowy wydatek. W podobny sposób swoje biznesy mogą doposażać również właściciele salonów kosmetycznych, fryzjerskich itd.

Pracownicy

Pracowników trudno nazwać przedmiotem, ale jak najbardziej mogą oni zostać wzięci w leasing. Takie rozwiązanie polega na wynajmie pracowników tymczasowych, z którymi został zawarty stosunek pracy na rzecz agencji pracy tymczasowej. Pracownicy tacy wykonują swoje obowiązki zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. To rozwiązanie idealne dla przedsiębiorców, którzy planują przedsięwzięcia wymagające zaangażowania dużej ilości pracowników w krótkim czasie.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń
801 404 444

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Napisz

Masz pytania?

Otwórz chat

Szukasz konkretnego produktu

Zapytaj o ofertę
Znajdz oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta
Przejdz do serwisu
Leasing dla Twojego biznesu
Dowiedz się więcej
To się uda!
X