23 września 2019

Grafiki, prezentacje, zdjęcia? Te aplikacje warto zainstalować na telefonie

Gotowe projekty szablonów graficznych, szybka i łatwa edycja zdjęć, a może prezentacje, które „porwą” słuchaczy? To możliwe i to po kilku dotknięciach ekranu smartfona. Poznaj aplikacje, które warto zainstalować!

 

Projekty graficzne

Canva to aplikacja, która pozwala w szybki i łatwy sposób tworzyć atrakcyjne projekty graficzne, na przykład na potrzeby logotypów, zaproszeń czy portali społecznościowych. I to nawet jeśli nie mamy doświadczenia w projektowaniu. Można zacząć „od zera” lub skorzystać z gotowej propozycji (w sumie 60 000 opracowanych szablonów przez zawodowych grafików). Jest dostępna zarówno na smartfony, jak i na komputery, co ułatwia powrót do projektu o każdej porze, w dowolnym miejscu. Aplikacja umożliwia zapisanie projektu na urządzeniu lub udostępnienie go w social mediach i poprzez pocztę e-mail.

 

Atrakcyjne filmy

Quik – GoPro to narzędzie, które pozwala stworzyć ciekawe filmy po kilku dotknięciach ekranu smartfona. Wystarczy wybrać ulubione zdjęcia i klipy (z Galerii, Albumów, zdjęć Google, Dropbox, GoPro Plus lub GoPro Quik Key). Aplikacja już w kilka sekund znajduje najlepsze momenty, dodaje ciekawe przejścia i efekty dostosowane do charakteru filmu, a następnie dostosowuje całość do rytmu muzyki (w sumie około 100 motywów dźwiękowych). Jednocześnie możemy nadać materiałowi osobistego charakteru, na przykład poprzez dodanie dowolnego tekstu. Gotowe nagranie wideo można z łatwością udostępnić – wybranym osobom lub w mediach społecznościowych.

 

Kreator Prezentacji

Zbliża się spotkanie, na którym niezbędne będzie przedstawienie ciekawej prezentacji? Najlepiej takiej, która „porwie” wszystkich słuchaczy? Z Kreatorem Prezentacji można ją stworzyć w prosty sposób – nawet bez codziennych doświadczeń projektowych. Aplikacja proponuje szablony slajdów do oferty sprzedaży, raportu biznesowego, nowego projektu. Do tego ma bogatą bazę bezpłatnych obrazów, ikon, fontów, a także pozwala importować własne materiały. Gotowe prezentacje można dostosować w dowolny sposób, a następnie zaktualizować lub przywrócić poprzednie wersje w każdym momencie.

 

Edycja zdjęć

Photoshop to najbardziej zaawansowany i najpopularniejszy program do obróbki grafiki na świecie. Może z niego skorzystać każdy użytkownik komputera PC, Mac lub… smartfona. Adobe Photoshop Express to aplikacja, która w szybki i łatwy sposób umożliwia edytowanie zdjęć. Narzędzie oferuje paletę ciekawych narzędzi i efektów. Można personalizować swoje zdjęcia krawędziami i tekstem, uwydatniać kolor i obrazy, tworzyć kolaże lub stosować szybkie poprawki. A kiedy nie mamy czasu, wystarczy skorzystać z funkcji „Quickfix”, by naprawić zdjęcie jednym kliknięciem.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

801 404 444 Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę  

Znajdz oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta
X