Aktualnie poszukujemy

Tester aplikacji (m/k)

Zadania i wyzwania na stanowisku:
  • Udział w testowaniu oprogramowania w ramach strategicznych firmowych projektów
  • Analiza i pomoc przy usuwaniu zgłoszonych błędów
  • Przygotowywanie skryptów SQL usuwających proste usterki
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji testowej
  • Przygotowywanie danych testowych i testowanie nowych wersji oprogramowania rozwijanego wewnętrznie
Od kandydatów oczekujemy:
  • Minimum rocznego doświadczenia w testowaniu oprogramowania
  • Wykształcenia kierunkowego – Informatyka, Inżynieria Oprogramowania, Technologie Informatyczne w Biznesie, Inżynieria Produkcji, Informatyka i Zarządzanie (także studenci ostatnich lat)
  • Praktycznej znajomości SQL
  • Umiejętności rozwiązywania problemów
  • Umiejętności pracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie w testach automatycznych (Selenium)
  • Certyfikat ISTQB Certyfikowany Tester Poziom Podstawowy
Oferujemy:
  • Rynkowe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju w kierunkach: QA, analitycznym, programistycznym, architektury oprogramowania, wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Udział w strategicznych projektach prowadzonych wewnątrz organizacji
  • Pracę w komfortowych warunkach, przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w środowisku pozwalającym na zachowanie work-life balance
  • Opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny, bony świąteczne dwa razy do roku
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty pracowniczej na np. wynajem długotrwały samochodu

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą aplikacji on-line.