Aktualnie poszukujemy

Resource Manager (m/k)

Zadania i wyzwania na stanowisku:

Zapewnienie optymalnego wykorzystania zasobów w realizacji projektów i zmian w organizacji poprzez:

  • Efektywne zarządzanie zapotrzebowaniem na zasoby projektowe, organizacja i koordynowanie procesu
  • Równoważenie potrzeb i możliwości ich realizacji (podaży i popytu na zasoby)
  • Monitorowanie i raportowanie poziomu zaangażowania zasobów w projektach i zmianach, koordynowanie procesu transferu zasobów pomiędzy projektami
  • Analiza i synteza budżetu inwestycyjnego portfela projektów na poziomie zarządczym
  • Monitorowanie i raportowanie budżetu inwestycyjnego portfela projektów
Od kandydatów oczekujemy:
  • Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wyższego wykształcenia
  • Silnie rozwiniętych umiejętności współpracy i porozumiewania się
  • Doświadczenia w koordynacji prac zespołu projektowego
  • Wysokiego poziomu orientacji na rezultat i własny rozwój
  • Nastawienia na poszukiwanie nowych rozwiązań oraz otwartości na zmiany
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office oraz narzędzi typu MS Project/JIRA
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień związanych z produktami leasingowymi i/lub bankowymi, czy ubezpieczeniowymi będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę
  • Rynkowe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • Ciekawą pracę i rozwój poprzez uczestnictwo w strategicznych projektach firmy
  • Wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny, bony świąteczne dwa razy do roku
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty pracowniczej na np. wynajem długotrwały samochodu

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą aplikacji on-line.