Aktualnie poszukujemy

Regionalny Menedżer Sprzedaży/Eurofactor

Zadania i wyzwania na stanowisku:
  • realizacja celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie klientów z sektora MŚP i korporacyjnych na lokalnym rynku,
  • sprzedaż usług faktoringowych w podległym regionie,
  • planowanie sprzedaży usług faktoringowych,
  • inicjowanie i utrzymywanie współpracy z klientami i parterami biznesowymi,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na lokalnym rynku.
Wymagania:
  • wiedza i doświadczenie w zakresie sprzedaży usług faktoringowych
  • umiejętność prowadzenia negocjacji  handlowych oraz nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych,
  • wysoka motywacja do działania i orientacja na realizację celów biznesowych,
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową,
  • prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, program sportowo-rekreacyjny.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą aplikacji on-line.