Aktualnie poszukujemy

Junior Account Manager/Carefleet

Zadania i wyzwania na stanowisku:
  • inicjowanie i utrzymywanie współpracy z klientami spółki,
  • realizacja celów sprzedażowych m.in. poprzez zawieranie nowych kontraktów, analizę i modyfikację istniejących kontraktów oraz renegocjonowanie umów,
  • kompleksowa obsługa klientów poprzez doradztwo w zakresie finansowania flot samochodowych,
  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi spółki w zakresie dokumentacji handlowej oraz obsługi klienta,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na lokalnym rynku.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży dla klienta biznesowego,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych,
  • wysoka motywacja do działania i orientacja na realizację celów biznesowych,
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz pracy pod presją czasu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.
Dodatkowe atuty:
  • znajomość branży wynajmu długoterminowego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie o wysokich standardach na podstawie umowy o pracę,
  • narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, program sportowo-rekreacyjny.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą aplikacji on-line.