Paliwowa karta flotowa

wygodny sposób na bezgotówkowe rozliczenie zakupu paliwa i usług do wysokości przyznanego limitu, na stacjach paliw sieci ORLEN i BLISKA, oznaczonych logo FLOTA

Odnawialny limit

co miesiąc masz do wykorzystania nawet 6150 PLN brutto – płacisz bezgotówkowo, nie musisz pamiętać o zaliczkach na paliwo dla pracowników.

Płynność finansowa

płacisz kiedy Ci pasuje – do 48 dni bez żadnych odsetek.

Oszczędność czasu

dostajesz jedną fakturę zbiorczą na miesiąc – nie musisz załatwiać formalności na stacji, masz mniej dokumentów do przetwarzania w księgowości.

Bezpieczeństwo transakcji i kontrola wydatków pracowników

dzięki stałemu dostępowi online do wykonanych transakcji wiesz dokładnie kto, gdzie i za ile tankował.

Pytania i odpowiedzi

Czy można zmienić limit na Karcie Paliwowej?

Tak. Dostępnych jest kilka limitów w zależności od kategorii Klienta, rodzaju pojazdu i historii płatniczej. Należy zalogować się na Portalu KlientEFL http://www.efl.pl/kartypaliwowe i złożyć „Wniosek o zmianę parametrów Karty Paliwowej”.

Jak odzyskać PIN do Karty Paliwowej?

Z numeru telefonu przypisanego do usługi Portal KlientEFL należy wysłać SMS na numer 609 808 404 o treści PIN AB12312 (w miejsce AB12312, należy podać nr rejestracyjny pojazdu). W ciągu 1 minuty wróci SMS z numer PIN.

Jak w najszybszy sposób zmienić dane firmy?

Klienci posiadający aktywną usługą Portal KlientEFL mogą zmienić dane firmy po zalogowaniu do Usługi. Klienci nie posiadający Portal KlientEFL, mogą złożyć wniosek mailowo lub telefonicznie.